کسب درآمد (سود)


برای کسب درآمد یا سود در کالاپای :

1- ابتدا در سامانه کالاپای ثبت نام نمایید،
2- پس از ثبت نام، وارد پنل کاربریتان می شوید و در آنجا می توانید لینک معرفی خود که لینکی واحد و مختص شما می باشد را کپی نمایید،
3- می توانید لینک معرفی خود را برای دوستانتان پیامک نموده و یا در هریک از شبکه های اجتماعی مورد نظر خود قرار داده و ارسال نمایید،
4- با ثبت نام هریک از دوستان شما در سامانه از طریق زدن روی لینک معرفیتان، شما در کالاپای به عنوان معرف آن فرد در نظر گرفته می شوید.

در صورتی که هریک از افراد معرفی شده توسط شما، در سیستم خرید پای انجام دهند، درصدی از مبلغ خریدشان برای شما در نظر گرفته شده و در سامانه ثبت می شود.

شما می توانید در پنل کاربری خود از بخش "درآمد من (سود)" مبالغ خرید انجام شده و میزان درآمد خود را مشاهده نموده و در صورت تمایل با زدن دکمه "نقدش کن" درآمد یا همان سود خود را نقد نموده و دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که درصد بهره مندی شما از مبالغ خرید دوستانتان، بین 10 الی 32 درصد می باشد. میزان درصد بهره مندی شما، متناسب با متوسط فعالیت ماهانه شما در جذب دوستانتان در نظر گرفته می شود.

نکته قابل توجه این است که مبلغ سودی که به شما اختصاص داده می شود بخشی از درآمد کالاپای بوده که به عنوان هدیه نقدی و به پاس قدردانی از تلاش شما برای معرفی کالاپای در نظر گرفته می شود و هیچگونه هزینه اضافی برای خریدار در بر ندارد؛ به عبارت دیگر، خریدار متحمل پرداخت هزینه اضافی برای تأمین سود شما نمی شود.

شروع کنید